Deze jongeman, straatkat, dief en knuffelbedelaar, kampeerde dagenlang op mijn terras. Tot ik me liet verleiden en hem adopteerde.
Deze jongeman, straatkat, dief en knuffelbedelaar, kampeerde dagenlang op mijn terras. Tot ik me liet verleiden en hem adopteerde.
Ze zeggen dat katten hun baasjes kiezen in plaats van andersom 😉
LikeLike
Ja, dat is al de derde kat die mij kiest… Ik heb nooit zelf voor een kat gekozen. Maar eens ze er zijn, geraak ik er wel aan gehecht.
LikeGeliked door 1 persoon
mijn kat is ongeveer 2 weken geleden bij ons weggegaan! 😦
LikeLike
O wat jammer. Maar niet wanhopen, ze kan nog terugkomen. Mijn eerste kat Zohra is twee keer een paar weken weggeweest.
LikeGeliked door 1 persoon
heette jouw kat Zohra? Grappig, mijn oma heet Zohra en als ik later een dochter krijg, wil ik haar Zohra noemen 🙂
LikeLike
🙂
LikeLike
Heeft de verleider al een naam? en hoe komt hij overeen met Safir?
LikeLike
Hij heet Cacahuette en woont al een paar jaar in ons dorp, maar hij mocht nergens binnen. Bij mij ook niet, omdat hij vroeger Sapphir aanviel. Sinds hij ‘geopereerd’ is, valt hij haar niet meer aan. Maar zij kan hem nog steeds niet uitstaan. Zij blaast naar hem en hij negeert haar. Zij woont binnen en hij op het terras. Hij is dol op schootjezitten en knuffelen. Zij wordt het liefst met rust gelaten.
LikeLike